BIP
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce
Aktualności
Gala sportu w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej.
11.01.2019
W czwartek, 10 stycznia 2019 roku, odbyło się podsumowanie Mistrzostw Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w sporcie powszechnym w 2018 roku.

W czwartek, 10 stycznia 2019 roku, na gali sportu, kierownik Cyklu Wychowania Fizycznego i Sportu wz. st. chor. szt. Krzysztof Ruczaj, przedstawił podsumowanie Mistrzostw Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w sporcie powszechnym w 2018 roku. Najlepsi zawodnicy uczestniczący w sześciu konkurencjach sportowych otrzymali podziękowania i wyróżnienia, które wręczył komendant CSMW kmdr Grzegorz Okuljar.

W ciągu całego roku, przedstawiciele komórek organizacyjnych CSMW, SPWM i OSNiP WP brało udział w 6 konkurencjach sportowych: piłce siatkowej, tenisie stołowym, unihokeju, biegach przełajowych, biegu na orientację, futsalu. W zależności od konkurencji o zwycięstwo walczono zarówno zespołowo jak i indywidualnie.

W klasyfikacji ogólnej, po podsumowaniu wszystkich konkurencji mistrzostw CSMW, pierwsze 3 miejsca uzyskały następujące drużyny:

1 miejsce

Cykle szkoleniowe w składzie: Cykl Mechaniczno Elektryczny i Ratownictwa Morskiego, Sekcja Wspomagająca/Eksploatacji Siłowni Okrętowych, Cykl Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego, Cykl Wsparcia i Zabezpieczenia Działań Sił Okrętowych, Cykl Wychowania Fizycznego i Sportu.

2 miejsce

Sekcja Zabezpieczenia Szkolenia.

3 miejsce

Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej.

Komandor Grzegorz Okuljar, pogratulował wszystkim uczestnikom biorącym udział w Mistrzostwach Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w sporcie powszechnym. Podziękował żołnierzom zaangażowanym w organizację i promowanie sportu w CSMW.

Cel, jakim było inspirowanie żołnierzy i środowisk wojskowych do podnoszenia i utrzymywania wysokiej osobistej sprawności fizycznej, w 2018 roku został osiągnięty. Sport dla żołnierzy Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej to nie tylko obowiązek, ale dla wielu z nich również pasja.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY MISTRZOSTW.

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych