Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce
Wystrzelali brązowy medal
07.05.2019
Wspólna drużyna żołnierzy z CSMW, OSNiP WP i SPMW stanęła na podium w zawodach strzeleckich z pistoletu wojskowego. Mistrzostwa odbyły się 30 kwietnia 2019 na strzelnicy garnizonowej w Siemirowicach.

W miniony wtorek, (30.04.2019r.) na strzelnicy garnizonowej w Siemirowicach odbyły się Mistrzostwa MW w strzelaniu z broni krótkiej - PW. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn z Marynarki Wojennej. Rywalizacja była zacięta i do końca rozgrywała się walka o podium. Wspólna reprezentacja żołnierzy z CSMW/OSNiP WP/SPMW zajęła finalnie 3 miejsce, plasując się tuż za 3. Flotyllą Okrętów. Najlepszym zawodnikiem usteckiej reprezentacji okazał się mł. chor. mar. Piotr Kosmala, który zdobył dla drużyny 191 punktów. St. chor. mar. Jarosław Musiał uzyskał 184 punkty, a st. chor. szt. mar. Mariusz Żelski – 171 punktów. Złoto w zawodach zdobyła Brygada Lotnictwa MW z Zespołem Zarządzania Wsparciem Teleinformatycznym.