BIP
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce
Aktualności
 Akcja promocyjna FERIE Z WOJSKIEM
14.01.2020
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej wspólnie Wojskową Komendą Uzupełnień ze Słupska, w ramach rozpoczynających się ferii zimowych, włączyło się do ogólnopolskiej akcji pod nazwą „FERIE z WOJSKIEM”.

Ferie to nie tylko czas wypoczynku i zabawy, to także czas, w którym pojawiają się możliwości poszerzania swojej wiedzy, czy też rozwoju własnych zainteresowań i pasji. Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień ze Słupska wychodząc naprzeciw temu stwarza możliwości młodym ludziom przyjrzeniu się jak funkcjonuje nowoczesna armia i dowiedzenia się o możliwościach pełnienia różnych form służby wojskowej, jako ciekawej i atrakcyjnej pracy.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Ferie z wojskiem” w najbliższy piątek 17 stycznia w godzinach 9.00 do 14.00 w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce odbędzie się „Dzień otwartych koszar”. Oprócz zwiedzania jednostki, dla miłośników historii planowana jest także wizyta w Sali Tradycji CSMW oraz spotkanie z przedstawicielami WKU ze Słupska, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat zasad i możliwości pełnienia służby wojskowej.


Powyższe przedsięwzięcie skierowane jest do grup zorganizowanych składających się z uczniów i młodzieży szkolnej. Ze względów organizacyjnych prosimy o informację telefoniczną w sprawie chęci wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Jednocześnie informuję, że na koordynatora akcji z ramienia CSMW został wyznaczony oficer Sekcji Wychowawczej – kpt. Robert Czerwiński, tel. 261 231 285.

Serdecznie zapraszamy

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych